Nieruchomości przemysłowe i mieszkalne “Finalizujemy umowy nieruchomościowe na terenie Atlanty”
Jesteśmy prawnikami zajmującymi się nieruchomościami i finalizującymi umowy w stanie Georgia i ekspertami w dziedzinie prawa kontraktowego. Kompleksowy zakres naszych działań obejmuje przygotowania oraz negocjowanie zakupu i umowy sprzedaży, aż po przygotowanie ubezpieczeń od wadliwości tytułu własności i wystawienia polis. Dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta pożyczki i wszelkie narzędzia związane z przenoszeniem własności lokalu (akty i hipoteki z tytułu nabycia nieruchomości przemysłowej lub mieszkalnej) oraz refinansowanie. Będąc agentami ESCROW i urzędnikami odpowiedzialnymi za wydawanie polis ubezpieczeniowych od wadliwości tytułu własności, współpracujemy często z brokerami nieruchomości, firmami finansowymi i bankami, a także innymi prawnikami.


Dzięki finalizowaniu umowy, umożliwiamy realizację twoich celów związanych z nieruchomością.


Jak wybrać Georgia Title Co. do Twojej kolejnej finalizacji
Jeśli jesteś w trakcie aktywnych negocjacji mających na celu kupno lub sprzedaż nieruchomości, upewnij się że to właśnie Georgia Title przeprowadzi finalizację.


Jesteśmy pracującym dla Ciebie zespołem doświadczonych prawników zajmujących się nieruchomościami.Każda nieruchomość ma swoją historię i każda finalizacja jest inna. Nasi klienci mogą korzystać z ogromnego doświadczenia naszych prawników, którzy w ciągu wielu lat praktyki przeprowadzili tysiące transakcji związanych z nieruchomościami.

Reprezentujemy osoby i firmy, bez względu na to czy jest to osoba indywidualna, spółka, inwestor, instytucja finansowa, spółka zarządzająca aktywami REO*, firma relokacyjna czy fundusz zaporowy, i czy chodzi o kupno lub sprzedaż nieruchomości, pożyczkę pieniężną, udzielanie kredytu, czy innego typu finansowanie transakcji związanej z nieruchomością.
Współpracujemy z wykonawcami testamentów i zarządcami spadków w przypadku sprzedaży nieruchmości oraz z członkami zarządu w przypadku trustów. Zajmujemy się również biznesem i pomagamy w formowaniu i rejestrowaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakres naszego reprezentowania rozciąga się od pomocy klientom w nabyciu wymarzonego domu, po asystowanie inwestorom przy zakupie nieruchomości pod wynajem.

Zdobyliśmy ogromne doświadczenie przeprowadzając tysiące finalizacji dotyczących nieruchomości.
Your Source for Title & Escrow Services
Georgia Title Company is your source for title and escrow services in Georgia. Our experienced attorneys are committed to providing our customers with top notch service that is unparalleled in the title industry.

———————

If your closing attorney has not made you feel like a priority, please consider letting us handle your next real estate transaction.NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁOWE
Agent weryfikujący tytuły własności w stanie Georgia
Ubezpieczenie od wadliwości tytułu własności
Finalizowanie ESCROW
Zakup nieruchomości
1031 Tax Deferred Exchange
FINANSE
Kredyt hipoteczny
Finasowanie nieruchomości
Pożyczka prywatna
Hipoteka prywatna
PRAWO SPÓŁEK
Prawo spółek
Formowanie jednostki
Jednostki specjalnego przeznaczenia/Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
NIERUCHOMOŚCI MIESZKALNE
Prawnik finalizujący
Nieruchomość mieszkalna
Ziemia
Prawnik odpowiedzialny za wydanie polis ubezpieczeniowych od wadliwości tytułu własności
Usługi finalizujące
Escrow & Rozliczenie

Stacks Image 20854
+1(678)448-4148
© 2014-2024 Georgia Title & Escrow Company LLC.
All rights reserved.
COMMERCIAL & RESIDENTIAL PROPERTY
Commercial Title Agent
National Accounts
Residential Escrow
Closing & Settlement
Property Acquisition
Raw Land
Acreage & Farmland
FINANCE
Residential Mortgages
Hard Money Lending
Construction Financing
Private Mortgages
Equity Lines
Seller Financing
Owner Carryback
CORPORATE LAW
Corporate Law
Entity Formation
SPEs / LLCs
1031 Tax Deferred Exchanges
REO Management
945 E Paces Ferry Road, Resurgens Plaza
Buckhead • Atlanta Georgia 30326

Tel +1(678)448-4148

Open By Appointment Only
Monday through Friday 9am to 5:30pm
Saturday 9am to Noon

NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁOWE | NIERUCHOMOŚCI MIESZKALNE
The hiring of a lawyer is an important decision that should not be based solely upon advertisements. Before deciding to pursue representation, please review our qualifications and experience. The information presented at this site should be construed as general information only and is intended to neither offer formal legal advice nor create an attorney-client relationship.

© 2014-2020 Georgia Title & Escrow Company LLC. All rights reserved.


Georgia Title Icon

GeorgiaTitle.com